Start Sekcja - przegląd
Przykład układu: Sekcja - przegląd artykułów (Częste pytania)
lampy podłogowe PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 04 stycznia 2010 00:33

Diody LED zostały nazwane wybór oświetlenie przyszłości. Mają one długą żywotność i zużywa bardzo mało energii w porównaniu do żarówki światła. Mogą być stosowane tam, gdzie niskiej oświetlenie jest lepiej jak w światłach obrazu, jednak, ponieważ nie produkują wystarczającej ilości lumenów lub światło w zastosowaniu pojedynczo, można je tylko wymienić bardziej popularne Żarówki dla większości zastosowań praktycznych, jadąc w klastrach. Diody LED nie posiadają włókna, zamiast pracować przez ruch elektronów w materiale półprzewodnikowym. To sprawia, że ​​tak, że oni dłużej i nie bardzo się nagrzewają.

Poprawiony: czwartek, 12 kwietnia 2012 11:40
 
oświetlenie sufitowe PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 11 sierpnia 2008 03:11

Typowym zastosowaniem dla torów oświetlenia jest pokazanie dzieła. Liczne galerie sztuki sprzyjać oświetlenie toru, ponieważ można je łatwo umieścić na tor i wskazać każdy z lampy w dowolnym kierunku, że najlepsze cechy, a nie tylko jeden, ale kilka dzieł sztuki. A ponieważ galerie sztuki mają tendencję do przemieszczania się i przeprojektowanie części przestrzeni dość często, oświetlenie toru daje im dodatkową wygodę nie trzeba instalować nowe światło. Porównaj to do jednego urządzenia wymaga żmudnego elektryczną routingu dla każdego światła.

Poprawiony: czwartek, 12 kwietnia 2012 11:31
 
oświetlenie stojące PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 26 lutego 2008 01:58

w większość z USA, wyrzucając świetlówki stanowi naruszenie stanowych i federalnych przepisów ochrony środowiska. Rzucając się lampy, naruszenie przepisów, firmy narazimy wysokie grzywny. Rząd środowiska urzędnicy regularnie badać doniesienia o niezgodności obiektu, a jeśli naruszenie zasad, cytaty mogą być wydawane na grzywny w wysokości od dziesiątek do setek tysięcy dolarów.

Poprawiony: czwartek, 12 kwietnia 2012 12:05
 
lampy sklep PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 12 października 2006 06:14

Światło pozycjonowanie: Jak światło jest ustawione wpływa na to jak grafika jest podświetlona.Światło skierowane na niższym kątem lepiej wyposażony tekstury w sztuce natomiast większe kąty to lepiej dla obejmującą większe prace. Ogólnie rzecz biorąc, zmniejszenia odblasków, umieszczając swoje światło pod kątem 30 stopni do dzieła sztuki.

Poprawiony: czwartek, 12 kwietnia 2012 11:45
 
artykuly oswietleniowe PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 12 października 2006 03:18


Najlepsze światła używane do ustawiania Ambiant z pokoju, zwłaszcza kuchni, jest światłem, które nie jest w centrum zainteresowania, takie jak żyrandol czy lampa wisząca. Jest to raczej bardziej skromna i powoduje pewne uczucie i nastrój pożądany przez projektanta. Na przykład, miękki blask pół-flush lampa sufitowa zrobi dobrze w dostarczaniu poczucie spokoju i ciepła.

Poprawiony: czwartek, 12 kwietnia 2012 11:21
 
«pierwszapoprzednia1234następnaostatnia»

Strona 1 z 4