Start Kategoria - przegląd
Przykład układu: Kategoria - przegląd artykułów (Częste pytania/Ogólne)
lampy podłogowe PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 04 stycznia 2010 00:33

Diody LED zostały nazwane wybór oświetlenie przyszłości. Mają one długą żywotność i zużywa bardzo mało energii w porównaniu do żarówki światła. Mogą być stosowane tam, gdzie niskiej oświetlenie jest lepiej jak w światłach obrazu, jednak, ponieważ nie produkują wystarczającej ilości lumenów lub światło w zastosowaniu pojedynczo, można je tylko wymienić bardziej popularne Żarówki dla większości zastosowań praktycznych, jadąc w klastrach. Diody LED nie posiadają włókna, zamiast pracować przez ruch elektronów w materiale półprzewodnikowym. To sprawia, że ​​tak, że oni dłużej i nie bardzo się nagrzewają.

Poprawiony: czwartek, 12 kwietnia 2012 11:40
 
lampy sklep PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 12 października 2006 06:14

Światło pozycjonowanie: Jak światło jest ustawione wpływa na to jak grafika jest podświetlona.Światło skierowane na niższym kątem lepiej wyposażony tekstury w sztuce natomiast większe kąty to lepiej dla obejmującą większe prace. Ogólnie rzecz biorąc, zmniejszenia odblasków, umieszczając swoje światło pod kątem 30 stopni do dzieła sztuki.

Poprawiony: czwartek, 12 kwietnia 2012 11:45
 
lampki na biurko PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 11 października 2006 19:15

Wskaźnik oddawania barw: wskaźnik oddawania barw (CRI) jest pomiar źródła światła zdolności do pozostania wiernym koloru od 1 do 100, gdzie 100 jest najbardziej prawdziwe. W sztuce oświetlenia, wyższy CRI bardziej pożądane jest.

Poprawiony: czwartek, 12 kwietnia 2012 11:45
 
lampy kryształowe PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 11 października 2006 16:10

Nawet lepszym rozwiązaniem dla grafiki oświetlenia niż oświetlenie toru halogenowych LED oświetlenie często stosowane w dużych restauracji końcowych i galerii sztuki. Wykorzystanie technologii LED oświetlenie, trwałe i energooszczędne źródła światła pakowane w postaci oświetlenia toru daje stylowe i ziemia przyjazne oświetlenie, które działa świetnie na dzieła sztuki oświetleniowej.
 

Poprawiony: czwartek, 12 kwietnia 2012 11:47
 
żyrandole PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 11 października 2006 05:42

ludzie wracają do domu z wakacji, szkoły i urzędy idą z powrotem na wysokich obrotach, a myśli zwracają się z oparzenia słoneczne do spalania oleju północy. To nie zadowala się zwykłym oświetleniu coraz szukasz lamp wraz z wiekiem i charakter: lampy, które mogą się zapalić pokój na więcej sposobów niż jeden.

Ludzie szukają strychów, pchle targi i sklepy dealerów na starych urządzeń oświetleniowych i odkrywają, że nie było jasne światła na długo przed żarówek halogenowych.

Poprawiony: czwartek, 12 kwietnia 2012 12:03
 
«pierwszapoprzednia123następnaostatnia»

Strona 1 z 3